Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ІМЕНИННИКА. НСЖУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 19:58

imenini spilka

Такою вже є особливість професії журналіста, що найчастіше він залишається за кадром, виключенням є, хіба що, телевізійники. А, між тим, їм теж є, що розповісти і чим поділитися одне з одним, а особливо старій гвардії, котра, як відомо, рідко залишається на заслуженому відпочинку. Саме таку можливість дарує медійникам День іменинника. Власне, перша спроба вже мала місце і дала гарний старт.

В цей день вітали ветеранів журналістики Юлію Верещак, Володимира Бухтіярова, Анатолія Байдужого і – заочно – заступника головного редактора газети «Червоний гірник» Володимира Скіданова, цього року вони відзначили круглі та ювілейні дати. Із задоволенням приєднався до теплої журналістської компанії фотокореспондент і дизайнер Олександр Пермінов, який нещодавно зустрів 30-річчя. Герої свята згадували численні випадки з журналістського минулого, розглядали фотографії, обмінювалися враженнями, словом, тепле і навіть родинне свято для всіх і кожного. І, що найцікавіше, найбільшим досягненням в своєму житті всі журналісти називали професійні успіхи.

Своєрідною візитівкою журналіста-історика Володимира Бухтіярова цілком можна назвати сторінку «Домашньої газети» - «Історичний Кривбас», багатьом припали до серця його книжки, присвячені чорнобильцям та афганцям, криворіжцям Першої і Другої Світової.

Дбайливо зберігає свої наймпамятніші публікації в газеті  «Зоря» ветеран журналістики Анатолій Байдужий. Є в його колекції і вагомі відзнаки, і грамоти, але найціннішою нагородою все- таки вважає вдячні дзвінки читачів.

Олександр Пермінов зараз працює дизайнером в газети «Авангард», за плечима – не один рік в газеті «Сільське Криворіжжя». Своє 30-річчя називає стартом до нових досягнень, і дуже вдячний такій професії, як журналістика.

Звісно, не обійшлося без подарунків і пам’ятних грамот від Криворізької організації НСЖУ – за відданість професії та гостре перо. Були і творчі подарунки, і пісні, і веселий калейдоскоп спогадів. Так, колишніх журналістів не буває – з цим твердженням погоджуються всі медійники,  сповнені ентузіазму і надалі працювати для свого міста і рідного колективу, який давно вже став родиною для кожного.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank