Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СУБСИДІЇ. ЗМІНИ У ПРИЗНАЧЕННІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 19:01

subsidiy

У переліку категорій громадян, яких стосуються зміни в умовах призначення житлових субсидій з 21-го вересня – студенти, молодші 18-ти років, які отримують стипендію, а також ті, кому держава сплачує будь-яку допомогу по інвалідності, догляду за інвалідом, декретні виплати  тощо. Їм обліковуються у доходи лише розміри цих допомог, навіть якщо вони менші прожиткового мінімуму. Тим, хто не має ніяких офіційних доходів враховуватимуться 2 прожиткових мінімуми. У той же час із доходів, які впливають на призначення і розмір субсидій, виключено вартість засобів реабілітації, протезів, суми, виплачені за шкоду здоров’ю у зв’язку з виробничою травмою.

Влітку у Саксаганському районі, говорить Тетяна Басенко, було  призначено понад 22 тисячі субсидій і 19 тисяч сімей цю адресну допомогу отримують вже зараз. З початком опалювального періоду, очікують в управлінні, кількість субсидіянтів збільшиться у чотири рази. З метою попередження черг з 3-го жовтня проводиться моніторинг навантаженості діючих пунктів прийому документів. Це робиться для того, щоб визначити необхідність відкриття додаткових.

Наразі в управлінні чекають на рішення міськради про початок опалювального періоду, тоді у розрахунок субсидії братиметься інша вартість комунальних послуг, централізованого опалення зокрема. Тож і кількість звернень громадян за призначенням житлових субсидій, передбачувано, суттєво збільшиться.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank