Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АВІАКОЛЕДЖУ 65 (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 17:40

kraus

Представники міської та районної влади, керівники численних організацій міста, ветерани освіти – чимало народу завітало цього дня до Криворізького коледжу, у 2006 році його було реорганізовано в структурний підрозділ Національного авіаційного університету. Чимало теплих слів лунало на адресу ветеранів освіти, офіцерів, які присвятили своє життя цьому закладу.

 Криворізький коледж НАУ готує майбутніх офіцерів, і з кожним роком зростає кількість бажаючих навчатися на військовій кафедрі. Вишкіл проводять досвідчені фахівці, вихованці коледжу є традиційними учасниками урочистої ходи на знакові свята і демонструють бездоганну підготовку.

Виступали гості й випускники, згадували минуле господарі вишу. Нагрудний знак «За заслуги перед містом» було  вручено викладачу Павлу Лаврову, Почесними грамотами виконкому Криворізької міської ради відзначили викладачів Івана Ковальчука, Марину Кольчак та Ірину Харитоненко. Не забув своїх педагогів-офіцерів і рідний район. Нагрудним знаком «За розбудову Центрально-Міського району» було відзначено сумлінну працю офіцера Артема Кутіна, ще п’ятьох викладачів коледжу НАУ нагородили грамотами виконкому Центрально-Міської райради. 

 У 1951 році Криворізьке авіаучилище розпочало свою діяльність фактично в чистому полі за наявністю лише одного приміщення. Будували великий потужний навчальний комплекс на 5 навчальних та лабораторних корпусів, зі своїми гуртожитками, стадіоном, їдальнею та санчастиною, а практику курсанти проходили, як, власне, і зараз, на авіаційно-технічній базі. Всі ці епізоди нагадали гостям кадри кінохроніки, які спеціально підготували до свята викладачі вишу, міні-подорож у минуле викликала справжню бурю спогадів.

За 65 років своєї діяльності авіаколедж підготував 30 тисяч фахівців для авіакомпаній різних країн, і чимало випускників приїхали привітати свою альма-матер.   

 Нинішні курсанти вважають, що їм пощастило з навчальним закладом, де допомогли здійснити мрію про підкорення неба. Вони також беруть активну участь в наукових конференціях, навіть висувають перспективні ідеї, які зацікавлюють конструкторські бюро. А головне - щороку виш поповнюється новими курсантами, які обіцяють, що в майбутньому ними пишатиметься заклад не менше, ніж вихованцями минулих років.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank