Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
CТАРТ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 жовтня 2016, 11:01

kotelnya

У  Кривому Розі старт опалювального сезону офіційно анонсували 15-го жовтня. В уряді наголосили: подача тепла у житлові будинки українців – відповідальність місцевої влади, а Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наприкінці минулого тижня доручив підключити опалення з огляду на температурний режим, за 5-ть днів замість 14-ти, передбачених нормами.  

Сьогодні у міськвиконкомі вкотре підкреслили: місто стовідсотково технічно готове до входження у опалювальний сезон-2016-2017-ть. Підключення до тепла, як і було заплановано, розпочали 15-го жовтня. Але тепло подають лише 9-ть котелень в Тернівському і частково Довгинцівському районах.

З огляду на різке зниження температури жителі Кривого Рогу з надією очікували на потепління у домівках вже у минулі вихідні. Опалювальний сезон став топ-темою у соцмережах. Люди скаржаться на 13-14 градусів тепла у квартирах.

Повномасштабна подача тепла у житлові будинки, лікарні, школи та дитячі садочки можлива лише після того, як підприємства-теплопостачальники укладуть угоди на ліміти газу з НАК “Нафтогазом”. Держмонополіст до сьогодні блокував угоди через багатомільйонні борги підприємств, у тому числі, і борги населення.

І як стало відомо, сьогодні заступник мера з питань житлово-комунального господарства Олександр Катриченко вкотре провів переговори з керівництвом “Нафтогазу”, угоди на подачу тепла підписані. Тепловики почнуть запускати майже всі котельні, технологічно процес запуску тепла триває 3-4 дні. Але є й проблемні котельні –  3,4 та 5-та, там у абонентів найбільші суми боргів.

У “Нафтогазі” також підкреслили: будуть аналізувати графіки погашення боргів міста перед компанією та за результатами проплат приймати рішення на видачу лімітів газу Кривому Рогу.

Нагадаємо, заборгованість населення  за тепло і комунальні послуги становить 186 млн грн перед Теплоцентраллю та 74 млн грн перед Тепломережею. Це з врахуванням боргів минулих років, а також штрафами та пенями. Такою є ситуація не лише у Кривому Розі. Проблеми  з отриманням лімітів через суттєві борги мають Дніпро, Каменське, Нікополь та інші міста Дніпропетровщини.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank