Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН: ДИТСАДКИ, ЛІКАРНІ, ШКОЛИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 жовтня 2016, 11:06

batareya beby

Вже починаючи з 15 жовтня  до осель криворіжців мало надходити  тепло. За офіційною інформацією розміщеною на сайті Криворізького міськвиконкому цитую : «протягом цього тижня по місту  триватимуть роботи по запуску тепла. Цей час необхідний для безпечного підключення та виходу на нормальний гідравлічний режим.»У першу чергу повинні бути забезпечені теплом школи, дитячі садки та лікарні, йдеться у повідомленні . Якою є реальна ситуація на даний час, 17 жовтня, ми вирішили дізнатися і з’ясувати  чи не мерзнуть маленькі відвідувачі  навчальних закладів , а хворі в лікарнях. Малеча дитсадка № 199 тепло відчула лише сьогодні пообіді. Але на момент нашого приходу на термометрі -  9 градусів тепла.

Батареї дійсно теплі, сподіваємось внутрішній температурний режим покращиться, принаймні до середніх 20-ти і вище градусів тепла. Що ж стосується загальноосвітніх закладів, то тут думки різняться. Ми поцікавились у школярів Криворізької ЗОШ №60 та їх батьків, чи задовільною є  температура у класах та інших приміщеннях школи .

Лікарні - одні з  перших, де має бути відповідний тепловий режим, аби вже існуючі хвороби не ускладнились, а лікування дало позитивний результат. Криворізька міська дитяча лікарня №1, як нас запевнила адміністрація лікарні , вже може похвалитись задовільним температурним режимом.

Втім всі опитувані сходяться на тому, що найкраще ж нині тим, хто під час перепаду температури повітря , завдяки індивідуальному опаленню, може самостійно контролювати її в оселях.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank