Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ. НАЦПОЛІЦІЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 жовтня 2016, 19:08

policia

Урочиста хода курсантів,  селфі на згадку, спілкування батьків з викладачами вишу – доки тривала ця приємна частина заходу, запрошені фахівці охоче підтримали ідею прес-конференції. Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, ректор ДЮІ Віктор Бесчастний та Криворізький міський голова Юрій Вілкул відповідали на питання журналістів стосовно майбутніх перспектив вищу  зокрема та реформування Нацполіції в цілому.

Зараз фактично триває перезавантаження всієї правоохоронної системи, і процес цей складний та тривалий. Кривий Ріг - одне із 32 міст країни де вже працює патрульна служба Нацполіції, їх роботу постійно бачать криворіжці. Втім  у повсякденній роботі копів виникло і чимало гострих проблем, в тому числі, і нестача кадрів.

В такій ситуації поява у Кривому Розі вишу, який тепер готуватиме кваліфіковані кадри для Нацполіції стало суттєвою допомогою не тільки для діючих правоохоронців. Так, кваліфіковані фахівці потрібні зараз, але схоже. що і через 4 роки, коли нинішні першокурсники завершать навчання, ця проблема не втратить своєї актуальності. І цей аспект ДЮІ теж враховує.

Перспективними планами на майбутнє поділився з журналістами і заступник голови Національної поліції України. Він підкреслив, що не залишаться поза увагою і проблеми патрульної дорожньої поліції.

 ДЮІ стартував, як Донецьке училище міліції, а ще через рік отримав статус інституту внутрішніх справ. З 2004 року виш почав йменуватися Донецьким юридичним інститутом МВС, і успішно готував кадри для правоохоронної системи. До Кривого Рогу виш перебрався близько 3 років тому, і, як відзначають педагоги, вже є чим похвалитися.

 Отже, є перспективи і плани, на думку учасників конференції, співпраця між правоохоронцями та місцевою владою у Кривому Розі дає можливість не лише підтримувати один одного, а й добиватися того, щоб криворіжці почувалися спокійніше і впевненіше у  своєму місті вже сьогодні.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank