Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕКОМУНІЗАЦІЯ. РОБОТА АДМІНЦЕНТРІВ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 жовтня 2016, 13:13

dekomunizacia

У травні Кривий Ріг декомунізував  понад 250 назв, пов’язаних з радянською епохою.  У місті перейменували цілі райони, Дзержинський став Металургійним, Жовтневий – Покровським. Нові назви отримали вулиці, провулки і площі, сквери і парки,  станції швидкісного.

На вулицях поступово з’являються нові вивіски та таблички. А городяни замислюються:  чи потрібно  вже зараз змінювати особисті документи, де значаться старі назви, і куди звертатись? До центрів надання адміністративних послуг, саме там виконують усі ці процедури, пояснили у міському відділі з питань реєстрації. У муніципальному центрі зазвичай звернень найбільше, але сам центр наразі модернізують. Для зручності і економії часу радять все ж таки звертатись до районних адміністративних центрів.

При цьому терміново звертатись до органів реєстрації, щоб отримати  відмітку про нову адресу, тобто прописку або виписку, не потрібно.  Такі зміни можна зробити у зручний час – по досягненні віку, коли до паспорта треба вклеїти нове фото, або під час зміни місця проживання.

Для бізнесу алгоритм дій інший. Але реєструвати нову юридичну адресу терміново все одно не варто.

І окремо – про документи на нерухомість. Документи власності на квартири, будинки, земельні ділянки, будь-яке інше майно, у яких вказані адреси зі старими назвами, залишаються дійсними.

Інформацію щодо того, куди можна звернутися за отриманням нових документів чи зміною відмітки про адресу, можна отримати на порталі Криворізький Ресурсний Центр. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank