Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШТАБ. ЗАПУСК ТЕПЛОНОСІЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 жовтня 2016, 13:21

batareya

Хоча домовленості щодо виділення лімітів газу для теплогенеруючих підприємств Кривого Рогу й досягнуто, їх котельне господарство у роботу поки що включилося лише частково. Причини цьому різні: проблемою номер 1 для Теплоцентралі є відключення від енергопостачання,  а Тепломережа обіцяє запрацювати на повну потужність після письмового підтвердження усної допомовленості щодо отримання лімітів блакитного палива. На сьогодні переважна більшість котелень обох підприємств залишаються не запущеними у роботу. Із 67-ми, що належать Тепломережі, зараз працює 23 (теплоносій подається лише на 1024 житлові будинки).

У Теплоцентралі наразі в роботі лише 2 котельні із шести, решта простоюють через відключення від енергопостачання.

На котельнях Теплоцентралі, які наразі в роботі, протягом найближчої ночі відбуватиметься розпал котлів. Тож теплоносій по мережах піде лише вранці.

необхідних для цього енергоресурсів. Щоб тепло зайшло у житлові будинки потрібні щонайменше одна-дві доби від моменту безпосереднього пуску котельні. Тож, навіть при найоптимістичнішому прогнозі - якщо вирішення існуючих проблемних питань відбудеться вже сьогодні, на повноцінний початок опалювального сезону можна розраховувати не раніше двадцятого жовтня. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank