Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІНГУЛЕЦЬКИЙ ВИКОНКОМ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 жовтня 2016, 13:18

ingul vikonkom

В контексті реалізації сталого розвитку важливе значення мають розроблені підприємствами природоохоронні заходи, що передбачені довгостроковою регіональною програмою по вирішенню екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2011-2022 роки. Промисловими підприємствами Інгулецького району на реалізацію природоохоронних заходів у 2016 році передбачено 120,8 мільйона гривень. Станом на 1 жовтня  фактично освоєно майже 90 мільйонів гривень, що становить 74 відсотки.

Актуальність екологічних проблем у районі зумовлена посиленим навантаженням на природне середовище від  діяльності гірничо-видобувних підприємств. Нарощування обсягів виробництва сьогодні базується на прогресуючому використанні природних ресурсів, що й призводить до забруднення довкілля.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферу Південного та Інгулецького ГЗК, а також «Арселор Міттал Кривий Ріг» за 9 місяців поточного року склали понад 147 з половиною тисяч тонн, з яких 112,6 тисячі тонн  - тверді забруднюючі речовини та майже 135 тисяч тонн – газоподібні. Навантаження на одного мешканця району складає 2,6 тонн забруднюючих речовин. Аналогічні показники минулого року становили 2,21 тонни. У періоди несприятливих метеорологічних умов, які найчастіше припадають на осінній, весняний та літній періоди, середньодобові показники забруднення атмосфери на Південному житломасиві, говорить Тетяна Пригунова, значно перевищуються.

На будівництво об’єктів природоохоронного значення промисловими підприємствами району станом на початок жовтня  витрачено 35 мільйонів гривень, що становить лише 48 відсотків від запланованого обсягу.

Збільшення викидів, пояснює директор з охорони праці, промислової та екологічної безпеки ПАТ «Південний ГЗК» Олександр Шевченко, передусім пов’язане зі зростанням обсягів виробництва.

Об’єктивному аналізу екологічної ситуації в районі та зниженню викидів, говорить Олександр Шевченко, сприяє система автоматизованого моніторингу, яка наразі запроваджується на підприємстві.

 В ході засідання виконкому було прийнято рішення рекомендувати промисловим підприємствам, які діють на території району,  виконання у повному обсязі природоохоронних заходів, передбачених на 2016 рік та забезпечення ефективної роботи пило-, газоочисного обладнання і виконання заходів щодо скорочення обсягів викидів в атмосферне повітря під час проведення масових вибухів у кар’єрах. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank