Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МУЗЕЙ АТО (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 жовтня 2016, 19:26

muzey ato2

З початку відкриття Криворізького центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям до нього звернулося понад 10 000 тих, хто потребує соціальної та реабілітаційної допомоги. Приходили бійці АТО, їх родини. Пільги, військові пенсії, отримання посвідчень учасника бойових дій, надання земельних ділянок – далеко не повний список питань, з якими приходять до Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Щодня працівники Центру приймають близько 20 звернень. Центр розростався і розширював коло послуг. З’явився музей АТО. Сьогодні це комплексна установа, яка водночас є і місцем зустрічі атовців, і екскурсійним майданчиком для усього Криворіжжя, і сучасним волонтерським та реабілітаційним центром. Досвід роботи криворіжців, зокрема і взаємодія з владними та благодійними структурами, призвели до того, що спочатку доброчинна ініціатива перетворилася на справжній науковий майданчик. Тут можна отримати різноманітну допомогу, поспілкуватись з друзями. Працюють навчальні різнопрофільні курси  для подальшого працевлаштування ветеранів АТО.

 Працівники центру не лише займаються волонтерською та  реабілітаційною діяльністю, вони налагодили співпрацю та взаємодію з багатьма структурами , які опікуються питаннями та проблемами бійців АТО. І Криворізький досвід помітили. У планах- перетворення центру на навчальний майданчик.

Днями до нашого центру завітали гості з Київу . Зустріч проходила у рамках обміну досвідом.

Гостей вразило і рівень та організація роботи центру, і музей АТО, який наповнений безцінними експонатами – фото, особистими речами криворізьких бійців АТО. Втім найголовнішим здобутком і досягненням працівники центру вважають перш за все вдалу реабілітацію, повернення до нормального, звичайного та повноцінного життя всіх бійців та пишаються успіхами кожного з них

Наскільки результативні та позитивні ці дії свідчить  досвід та амбіційні плани криворіжців, серед яких і перетворення центру на тренувальний майданчик для всієї країни і подальша , вже на міжнародному рівні підтримка українських героїв та їх сімей.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank