Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЖИТТЯ В ТВОЇХ РУКАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 жовтня 2016, 13:28

jitya v_rukah

Відповіді на питання:  чим займатись у вільний від навчання час і як знайти вихід з тієї чи іншої ситуації – не раз доводиться шукати сучасним  підліткам. І якщо в родині  немає взаєморозуміння – діти іноді обирають хибний шлях. Вберегти від цього кроку зацікавити  хореографією, вокалом, геологією, туризмом, образотворчим  мистецтвом, журналістикою,  спортом, таку можливість пропонують у палаці дитячо-юнацької творчості Центрально – Міського району,  зокрема і організатори інтерактивного майданчика  «Життя в твоїх руках». Більше двохсот  школярів  району змогли поспілкуватись  з ровесниками та помандрувати  імпровізованими  станціями: «Перевір свої легені», «Забий на шкідливу звичку», «Міняю шкідливу звичку на цікаве захоплення».

Юні волонтери – екскурсоводи  розповідали  про  цікавий навколишній світ і різноманітні захоплення у  фотовиставках: «Життя яскраве», «Що обереш», «Маршрут безпеки».  У запропонованих   фото своє відображення знайшли   хоббі  юних журналістів гуртка ТСН палацу району,  активний  відпочинок  та дозвілля учнів  та  їх батьків. Зроблені  світлини  з усміхненими  обличчями  є  яскравою ілюстрацією   взаєморозуміння у родинах,  здоров’я,  реалізації  творчих та спортивних здібностей.      

 Учні також мали змогу поспілкуватися з представниками соціальних служб, поліції, лікарями та психологами. А своє бачення власного вибору і майбутнього представили у відеороликах і  творчих виступах учнівських колективів та  агітбригад. Учасники заходу впевнені, що спільна справа і пропаганда здорового способу життя допоможуть вирішити чимало проблем підлітків. А  ідея про те, що   сьогодні бути здоровим не тільки корисно, але й модно – стане головною у їх житті.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank