Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Семінар, як сортувати сміття (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 жовтня 2016, 19:16

smitya

Сортуючи побутові відходи можна зробити Кривий Ріг чистішим. Це вже знають студенти Криворізького державного комерційно-економічно технікуму. Задля зацікавлення та ознайомлення з такою можливістю у цьому навчальному закладі громадська організація «Криворізька агенція регіонального розвитку» підготувала для студентів семінар-інтерактив, спрямований на розвиток та  покращення екологічного стану Криворіжжя. Одне з головних напрямків -  це сортування, переробка та утилізація сміття.

Зустріти у Кривому Розі контейнери для сортування сміття практично рідкість. Але Ігор Криворотній заступник голови Саксаганської райради, запевнив вони таки є.

 До сміття, як винятково до непотребу, давно вже не  ставляться у розвинених країнах. Завдяки сортуванню на 4 типи: пластик, скло, папір, метал ці побутові відходи на сміттєпереробних заводах отримують друге життя. Цікаво, що результати соціологічного опитування , за словами організаторів заходу, показали, що криворіжці мало знають та цікавляться розумною утилізацією сміття. Лише невеликий відсоток становлять  ті, хто сортує батарейки, та й то винятково у спеціально відведених для цього місцях. 

По закінченню семінару, де студенти самостійно розробляли екологічні проекти, вони взяли участь в акції «Друге життя непотрібних речей», а також розробили план, як облаштувати сквер біля коледжу. Співпраця з екологічно спрямованими громадськими організаціями , яка триває вже не перший рік,  має певний результат - студенти висадили кленовий сквер.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank