Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНКУРС “МІС ОСІНЬ – 2016” ВІДБУВСЯ У КЗШ № 22 (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 24 жовтня 2016, 18:22

mis osin

Ще здавна  українки славилися  красою, розумом, працьовитістю та багатою  фантазією. Сучасні   дівчата також прагнуть  довести, що вони найкращі. Мріючи  перемогти,  вони  беруть участь у  конкурсах  краси. Особливим випробуванням для юних криворізьких красунь став  цьогорічний  конкурс “Міс осінь – 2016”, який відбувся у  загальноосвітній  школі  №22.

В чому чарівність сучасної дівчини і якою має бути краса людини? Розкрити свої таланти, оригінальні образи і ставлення до ровесників та навколишнього світу  отримали можливість дівчатка – учасниці конкурсу “Міс – осінь – 2016”. На їх думку, на тему краси сьогодні можна чимало сперечатися, але  своїми талантами вони  вирішили довести, що саме  “Краса врятує світ”. Їх  добре ставлення до людей зробить його кращим.  

В  концертних номерах  учасниці продемонстрували  і   національний колорит тієї чи іншої країни, і гумор та оптимізм у розв’язанні  життєвих ситуацій, і  характери  відомих  літературних героїв. Учасниці  намагались бути  переконливими і артистичними.  Змагаючись у   конкурсах, вони  розповідали про себе,  демонстрували  вміння  триматися на сцені, презентували оригінальні і національні  костюми,  кулінарні вироби і захищали власноруч створені  осінні композиції.

Досить насичена конкурсна  програма дала можливість присутнім у залі глядачам  дізнатися про  вдачу і звички кожної з учасниць,  їхні  таланти та захоплення – адже все це має велике значення для виявлення справжньої Леді. А запрошеним на свято випускницям, які в минулому також боролися за звання титулу  красуні школи, – оцінити  виступи учасниць та порівняти з власними.

Серед такого розмаїття краси та грації визначити переможницю конкурсу  було нелегко. На думку журі  найгарнішою, найталановитішою і  найкреативнішою серед інших стала   президент учнівського самоврядування школи Анастасія Голуб. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити