Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КЛУБ ТВОРЧОГО ПЕДАГОГА «ВУЛИК». ІННОВАЦІЇ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 19:53

club vulik

«Інноваційна особистість – рушійна сила освітніх реформ». Керуючись такою темою засідання його учасники спробували всебічно окреслити образ сучасного вчителя.

На розширене засідання були запрошені директори та педагоги професійно-технічних навчальних закладів міста. так склалося, профтехосвіта наразі опинилася фактично на межі виживання, адже фінансування з державного бюджету припинено, тож зберегти цей сегмент в освітній галузі можливо лише за рахунок місцевих бюджетів. До економічних додаються ще й питання відповідності бази сучасному рівню та брак професійних кадрів.

На засіданні клубу «Вулик» у першу чергу увагу приділено інноваційним родзинкам кожного з місцевих професійно-технічних навчальних закладів. Таку практику педагоги називають взаємозбагаченням кращим досвідом.

Щодо сучасного образу вчителя, педагог має не домінувати над учнями, а бути другом, порадником. На питання «наскільки швидко вдасться переорієнтувати кадри з багаторічним досвідом на нові пріоритети в роботі» Неля Зозуля наголошує на людському факторі, мовляв, є вчителі, які такими принципами керувалися завжди.

Студенти цілком підтримують нові орієнтири у взаємодії вчителя та учня, адже цікавішим та емоційнішим є передавання досвіду через живе спілкування. Комп’ютеризацію у навчальному процесі називають важливою складовою, але  не першочерговою. 

На засіданні клубу згадали і про закладене у бюджеті на 2017-ий рік підвищення зарплатні освітянам на 30%. Педагоги сподіваються, така мотивація стимулюватиме поповнення колективу новими кадрами.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank