Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ. ПОДАЧА ТЕПЛА. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 19:55

batareya

Синоптики попередили про морози і можливий перший сніг. Вночі з 25-го на 26-те жовтня на Дніпропетровщині стовпчики термометру знизяться до “мінусових” 2-4 градусів. Тим часом у Кривому Розі опалювальний сезон так і не розпочався повномасштабно. Але є й обнадійлива новина: після довготривалих переговорів з енергетиками, які буквально вночі завершила міська влада, сторони дійшли згоди. Про це повідомили в прес-службі апарату виконкому і міськради.

Усі  шість котелень державної “Криворізької теплоцентралі” розблоковані і почали працювати. Вранці в роботі друга і третя котельні, в процесі запуску –четверта і п’ята.

На сьогодні Теплоцентраль підключила до теплопостачання майже 1100 багатоповерхівок, але ще близько 950-ти житлових будинків та майже 175 лікарень, садочків і шкіл, переважно у районах-спальниках, залишаються не обігрітими, туди тепло надійде вже найближчими днями.

На офіційному порталі “Криворізької теплоцентралі” оновлено оперативну інформацію. Тепловики пояснюють, що для виходу системи теплопостачання на номінальний режим, а це складний технологічний процес, потрібен час, тому городян просять з розумінням поставитися до неякісного надання централізованого опалення, це  тимчасова ситуація. В свою чергу, у “Криворізькій теплоцентралі” обіцяють подати тепло споживачам з максимальними зусиллями і в найкоротший термін.

Водночас, позитивні домовленості з енергетиками не вирішують проблему боргів, зазначають тепловики. Нагадаємо, загальна заборгованість населення  за тепло і комунальні послуги становить 186 мільйонів гривень перед державною Теплоцентраллю та 74 мільйони перед комунальною Тепломережею. Це з врахуванням боргів минулих років, а також штрафами та пенями.  І саме через борги енергетики блокують котельні тепловиків. Зокрема, борги населення перед Теплоцентраллю з 2013-го року склали 80 мільйонів гривень. Але, як правило, у опалювальний сезон люди платять активніше.

Відтепер тепло у домівках залежатиме виключно від того, як платитимуть самі городяни. У Теплоцентралі також додали, що нарощувати борги, як це було з року в рік, вже  не можуть собі дозволити.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank