Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ВАСИЛЯ ПИЛКИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 19:03

pilka verhovna_rada

П’ять картин, виконаних оригінальною технікою вибірки у склі, наш земляк Василь Пилка представив на огляд  під скляним куполом головної будівлі законотворчої влади країни. Ці твори є частиною колекцій православного та мусульманського циклів, які майстер невдовзі покаже у Ватикані та Великій Британії.

Попит на унікальний доробок гравіювальника  у світі нині починає зростати.Чимало знатних світських поціновувачів його творчості бажають придбати собі незвичайні картини у склі.Тому Василь Йосипович завбачливо виставив для показу У Верховній Раді окремі  роботи, які , ймовірно, можуть не повернутися в Україну із закордонного турне.

 «Вишивання» хрестиком у склі – саме « у» а не « на»- жартує про новітню техніку гравіювання сам автор, -так от незвичний метод художньої обробки скляної матерії алмазнним  інструментом дуже динамічно знаходить нових прихильників робіт, виконаних у такий спосіб.

 Серед потенційних замовників картин у ню-стилі майстер називає відомих політичних і громадських діячів нашої країни, представників Музею мистецтв зі  Штутгарта у Німеччині, принца Кувейту, Папу Римського Франциска Першого. У числі особливо зацікавлених  відвідувачів експозиції були криворізькі обранці до Верховної Ради Андрій Гальченко, Костянтин Павлов та Олександр Вілкул.

Аби уявити собі складність нестадартного методу гравіювання, варто назвати параметри  хрестика- менше одного міліметра. На скляній канві картини розмірами пів на пів метра- півмільйона рукотворних хрестиків, які в лапках вишиває майстер. Скляна гравюра промениться сяйвом- такого виграшного ефекту додає світлодіодне бокове підсвічування роботи.  А про престижність та оригінальність нової техніки гравіювання говорить обмежена кількість умільців, які її застосовують- не більше десяти у всьому світі.

Народні депутати не лише висловили своє захоплення оригінальними роботами талановитого земляка, але й поспікувалися з майстром щодо створення у нашому місті сучасної майстерні унікального гравіювання у склі. Наразі криворізький гравіювальник Василь Пилка співпрацює з Культурним центром «Дім Павлових» в Одесі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank