Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ. ТЕРЦЕНТР. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 19:13

tercentr veterani

День визволення України від нацистських загарбників – особлива дата для тих, хто виніс тягар Другої Світової війни, навіть ті, хто був тоді дитиною, назавжди запам’ятали чорні роки окупації і радісні дні визволення. Напередодні свята ветеранів вітав рідний район, чимало теплих слів пролунало від представників і міської, і районної влади.

На жаль, з кожним роком рідшають лави тих, хто визволяв колись свою країну від гітлерівців, кував перемогу в тилу, виготовляючи речі та зброю для фронту. Йдуть з життя і визволителі України. Однак, навіть зараз, у складний для країни час, Кривий Ріг продовжує підтримувати своїх ветеранів, які є почесними гостями на всі знакові дати.

Тисячу 225 днів та ночей тривало визволення нашої країни, тисячі солдат заплатило життям за перемогу. Першими у грудні 1942 року ступили на визволену українську землю війська 1-ї гвардійської армії, що дало можливість радянським військам перейти у широкомасштабний наступ у серпні 43-го. Першими було визволено Харків, Запоріжжя та Мелитополь, потім було героїчне форсування Дніпра, де полягло 1,5 мільйони бійців. Стали легендою Курська дуга та 12 наступальних операцій. І у кожного з визволителів живуть в душі свої спогади про ті нелегкі дні.

Зі сльозами на очах слухали присутні мелодії фронтових пісень, які виконували для них вихованці Криворізького обласного музичного училища, підспівували знайомі слова. Привітали ветеранів і учні 60-ї школи, в музеї цього закладу колишні фронтовики є частими гостями. Крім квітів, діти вручили героям свята ще й паперових голубів – славнозвісний  символ миру, заради якого багато років тому не шкодували життя визволителі, і якого так прагнуть зараз всі українці. Так, прояв турботи, уваги та підтримки – єдине, чим ми можемо сьогодні віддячити ветеранам, а головне, що робиться це від щирої душі та чистого серця.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank