Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ ЮНИХ ТАЛАНТІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 19:16

osiniy vernisag

Які теми сьогодні хвилюють сучасних школярів? І про що вони розповідають у своїх віршах і прозі? Про це можна було дізнатися, завітавши на творчу зустріч   вихованців зразкової літературної студії «Імідж» палацу дитячо-юнацької творчості Центрально-Міського району. Кожний з виступів юних літераторів  був по-своєму  оригінальним, а представлені твори  вирізнялись  багатством   творчих  ідей та  літературних символів та образів.

У творчості юних поетів і прозаїків є чимало роздумів про життя, бережливе ставлення до рідного міста і близьких людей, бажання змінити світ на краще.

Тепла  атмосфера зустрічі допомогла  юним  поетам  краще  розкрити  найважливіші теми їх робіт і  розповісти про особисте,  близьких людей,  значення занять у літературній студії «Імідж». Як  переконані  організатори заходу, кожна творча  зустріч з юними митцями  Криворіжжя  є  досить важливою для виховання молоді, адже    бібліотеки є храмом душі  і  можливістю для підлітків продемонструвати свій талант. 

Споконвіку осінь надихала  багатьох митців на поетичні шедеври, для юних літераторів Криворіжжя – це також пора звершень і планів на майбутнє. Захоплюючись  літературною творчістю своїх кумирів, вони  продовжують працювати над  новими  творами  і сподіваються, що займуть гідне місце у творчому осередку талановитої молоді  Криворіжжя. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank