Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОДАЧА ТЕПЛА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 19:20

batareya beby

Пленарне засідання 13-ї сесії міськради, особливо декому з її учасників, найімовірніше запам’ятається надовго. Чи то на забобонних число  специфічне вплинуло, чи терпець комусь таки урвався, але, як-то кажуть, факт залишається фактом – на одному  із входів до сесійної зали, прямо на сходах зчинилася штовханина між активістами та представниками Криворізької муніципальної гвардії, яка згодом перейшла у бійку. Активісти, вигукуючи, що мають на це право, намагалися потрапити до зали, люди у формі їх стримували,  мовляв, пройти можуть лише ті, чиї прізвища є у списку. Проте, навіть ті, хто були внесені до цього загадкового переліку, - зокрема представники засобів масової інформації, до зали тривалий час також не могли потрапити. Зрештою журналістам поступово протиснутися все-таки вдалося, згодом пропустили й активістів. І ЗМІ, і представники громадських організацій є постійними учасниками пленарних засідань, але вхід до зали з такими категоричними перепонами – вперше. За кілька хвилин після початку засідання одному з активістів стало зле – йому, начебто викликали швидку, але вийти із зали молодику теж вдалося не одразу.

 На початку засідання міський голова проінформував присутніх про налагодження співпраці Кривого Рогу з європейськими партнерами. Цим питанням зараз займається його перший заступник  Євген Удод. Йдеться про інвестиції та інші напрямки, спрямовані на інтеграцію України в Євросоюз. 

Перед розглядом питань порядку денного заступник міського голови Олександр Катриченко доповів про ситуацію з теплопостачанням у Кривому Розі. Адже попри домовленості про газ, до сьогодні 4 котельні державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» не працювали через відсутність енергопостачання і частина мешканців спальних мікрорайонів залишалися без опалення.

 Олександр Катриченко висловив упевненість, що вже сьогодні, 26-го жовтня, до 14-ї години споживачі отримають довгоочікуване тепло. Заступник міського голови наголосив і на тому, що це (цитата): «лише тимчасова міра, бо номінації на газ для підприємств теплопостачання НАКом «Нафтогаз України» встановлено лише до 20-го листопада поточного року» (кінець цитати).

Враховуючи позицію Фонду держмайна України та, за словами Олександра Катриченка, (цитата): «відсутність будь-якої ініціативи щодо врегулювання питання початку та проходження опалювального сезону по ДП «Криворізька теплоцентраль» міська влада ініціює звернення від Криворізької міської ради до Кабміну стосовно припинення процедури приватизації та передачі підприємства у комунальну власність» (кінець цитати).

Представники міської влади звернулися до депутатів підтримати це рішення.

Криворізька теплоцентраль опалювальний сезон у минулому році почала із запізненням у 2 тижні, цьогоріч – затримка склала 10 днів. Якщо питання з приватизацією не буде вирішено, подібну ситуацію представники міської влади прогнозують і в наступному році.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank