Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЮВІЛЕЙ ТІМЕРГАЛЄЄВОЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 19:34

temergaleeva

Всі колеги знають Людмилу Миколаївну Темєргалєєву, як людину надзвичайної активності, вона завжди в курсі всіх справ організації не лише міста, а й в області, і ніколи не втомлюється пропонувати цікаві творчі ідеї. І у свій день народження Людмила Миколаївна не могла пропустити цікавий захід – святкування 90-річчя з початку роботи проводового радіо на Криворіжжі, адже і сама протягом 5 років пропрацювала на посаді головного редактора Криворізького держтелерадіообєднання у середині 90-х.

 На сьогоднішній день Криворізька організація нараховує близько 120 журналістів, і до цього кола постійно приєднується молодь. За ініціативи медійників, набрали популярності колективні толоки, підтримують вони творчі зустрічі з поетами та музикантами, здають кров для хворих дітей або поранених учасників АТО – все це лише частина постійної роботи організації. Людмила Темєргалєєва завжди в курсі всіх справ: організовує, домовляється, пропонує, узгоджує. До речі, вона є одним із найактивніших учасників щорічного журналістського шахового турніру. Саме за ініціативи голови Криворізької спілки НСЖУ було запроваджено вечір пам’яті журналістів, які пішли з життя, ці щорічні зустрічі збирають багатьох медійників міста. Ми попросили іменинницю поділитися секретом свого невтомного ентузіазму та вічної молодості душі, на що вона зазначила:

Саме цю пісню присвятила Людмила Миколаївна своїм колегам: і тим, хто працює зараз, і тим, хто вже пішов з життя. З юності вона писала вірші, і це вміння з роками тільки удосконалювалося. Стати журналісткою вона мріяла з дитинства, і це бажання справдилося. Шлях в журналістику розпочала у 196 році в газеті «Радянський будівельник», потім перейшла до популярної міської газети «Червоний гірник», з кінця 80-х років була редактором газети «Шахтар Кривбасу».  Доля зводила Людмилу Миколаївну з багатьма шанованими діячами і талановитими журналістами, ії неординарна особистість, мов магнітом, притягувала людей. Тому про ії день народження не забули колеги.

Криворізьку організацію НСЖУ вже давно вважає Людмила Миколаївна своєю родиною. І всі журналісти теж зізнаються, що не уявляють собі діяльність спілки без вируючої енергії Темєргалєєвої. Так що, схоже, вітання прийматиме іменинниця ще не один день, гадаємо, до цих поздоровлень приєднаються і криворіжці, які вже не уявляють собі місто без постійної роботи медійників, як у професійному, так і в громадському житті.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank