Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АРСЕЛОРМІТТАЛ. ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОТЕСТ. PDF Друк
Четвер, 03 листопада 2016, 19:39

arcelor protest

На вересневій сесії міської Ради було прийнято довгострокову програму вирішення екологічних проблем Кривбасу на 2016 – 2025 роки. Її розробкою займалась робоча група, до складу якої увійшли науковці, екологи промислових підприємств та представники громадськості. Ними було вирішено зупинити Доменну піч № 7, яка викидає в атмосферу 10 тисяч тонн забруднюючих речовин на рік. Самі ж представники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» просили продовжити експлуатацію 7-ої доменної печі до 2020 року.

Як розповіли організатори, мітинг «Арселор, досить труїти Кривий Ріг» - є частиною заходів, які планують постійно   проводити представники громадських організацій. Активісти у першу чергу вимагають від керівництва виконувати екологічні зобов’язання та дбати про здоров’я громадян, а не лише про власні інтереси.

На кожного криворіжця щороку металургійний комбінат «АрселорМіталл» викидає близько 430 кілограмів шкідливих речовин. Це спричиняє розвиток різноманітних хвороб – броніхітів, астми та онкозахворювань. Організатори зазначили, що будуть відстоювати свою позицію до останнього та оголосили протест безстроковим.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank