Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРИЙОМ СОЦПРАЦІВНИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 листопада 2016, 19:45

sobranie crx

Соціальному працівникові доводиться стикатися з різними сферами життя людини: фізичним і психічним здоров’ям, особистими і груповими конфліктами, проблемами працевлаштування, професійною і соціальною адаптацією різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки та багатьма іншими. 

Система соціального захисту наразі перебуває у стадії реформування. Навантаження на працівників, говорить Інеса Благун, збільшується. Наприклад, лише по одній із діючих на сьогодні понад 10-ти соціальних програм – субсидіювання, спеціалістами опрацьовуються документи практично кожної другої сім’ї Кривого Рогу. 

Міський голова привітав запрошених з професійним святом та пообіцяв, що при розробці бюджету на наступний рік, соціальному напрямку, не залежно від решти нагальних потреб, приділять значну увагу.

Урочистим завершенням зустрічі стало вручення нагород: грамотами обласної ради відзначено представників відділів міського та районних управлінь праці та соцзахисту населення: Вікторію Гнилюк, Світлану Горбарук та Людмилу Полубабкіну. Нагрудним знаком «За заслуги перед містом» другого ступеня нагороджено заступника начальника управління праці та соцзахисту населення міськвиконкому Ольгу Калугіну. Також запрошеним вручено численні грамоти міського рівня. З-поміж чеснот, які визначають кращих працівників соціальної сфери, вкотре названо чуйність, уважність та витримку. Хоча в умовах нинішньої соціальної напруги у суспільстві, з якою подекуди непросто впоратися будь-кому, брати на себе тягар чужих(!) емоцій та переживань, зізнаються соцпрацівники, інколи справді вкрай складно.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank