Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІО-ДИКТАНТ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 19:19

den pisemnosto_diktant

Рівно об 11:30 на Першому каналі Українського радіо розпочалася онлайн-трансляція радіо-диктанту. Долучитись до перевірки своїх знань з української мови міг будь-хто незалежно від віку чи професії. Все, що потрібно: Інтернет чи то радіоприймач, листок та ручка, а також бажання. Всеукраїнський диктант національної єдності, започаткований 16 років тому, в Україні вже традиційний. Криворізький Центрально-Міський ліцей з початку заснування диктанту кожного року долучається до незвичайної можливості перевірити знання - онлайн-диктанту.

 

Цього року на хвилі Українського радіо доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко диктував текст під назвою «Україна на зламі тисячоліть». Відповідно до всіх приписів і норм правопису текст складався близько з 150 слів та диктор читав його в прямому ефірі двічі.

Аби пересвідчитись у власній грамотності учасники диктанту надсилають в паперовому або електронному вигляді на перевірку на Українське радіо. Це вже збираються зробити й ліцеїсти. Адже після підбиття підсумків переможці отримають призи та привітання в прямому ефірі Українського радіо. Географія учасників Всеукраїнського диктанту національної єдності вийшла за межі країни: Німеччини, Бельгії Великої Британії, Канади, Аргентини, Литви, Норвегії, Польщі, Швеції, Франції, Росії, Білорусі, Молдови та Таїланду.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank