Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
САМІТ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 19:46

uchnivske samovryad

Лідерів учнівського самоврядування, педагогів-організаторів та методистів позашкільних навчальних закладів наприкінці  цього тижня  об’єднала справжня подія  в житті активної молоді -  міський саміт. Мета його проведення  – розвиток соціальної активності та відповідальності учнівської молоді, створення умов для підтримки і розвитку дитячо-молодіжного лідерського руху в навчальних закладах міста.  

Новий погляд, передусім, полягає у використанні нових форм проведення заходів, говорить Олександра. На саміті, під час роботи секцій, - так званих лідерських платформ, кожен з учасників може взяти участь у розробці нового плану-проекту.
Новим проектом учнівське самоврядування збирається взяти курс на пізнання рідної культури, звичаїв та традицій, розвиток громадянської свідомості, виховання почуття патріотизму та розширення україномовного простору.

Підвести підсумки діяльності  учнівського самоврядування  в рамках проекту «У серці кожної людини живе любов до України» планують на травневому форумі міської асоціації дитячих об’єднань – 2017.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank