Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІСНІ ТА МОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 15 листопада 2016, 19:05

ukr movlenya

Все українське модне не тільки на світовій фешн-індустрії, а й всередині нашої країни. Напередодні дня української писемності та мови, 8 листопада, були внесені зміни до закону України  «Про телебачення і радіомовлення», які встановлюють квоти на пісні українською мовою на радіо, а також українську мову ведення радіоефіру. Щодо цих змін Президент України Петро Порошенко написав у Facebook: «Нарешті вступає в силу закон про квоти на україномовні пісні в радіоефірі. Уже сьогодні кожна четверта пісня на українському радіо буде українською мовою».

Нагадаємо, закон  «Про телебачення і радіомовлення» Верховна Рада ухвалила 16 червня, президент підписав його 6 липня. Документ, передбачаєх збільшення частки пісень українською мовою протягом 3-х етапів: протягом першого року не менше ніж 25 відсотків, другого – не менше ніж 30 відсотків і третього – не менше ніж 35 відсотків. Для передач- протягом першого року – не менше від 50%, протягом другого – не менше від 55%, протягом третього – не менше від 60%. Криворізька радіостанція «Город ФМ», яка розпочала мовлення 3 роки тому, зміни до закону прийняла схвально.

Лідер криворізького музичного фолк-гурту «Роялкіт», Роман Прадін, зазначає, збільшення тенденції до українського позитивно позначиться не лише на вітчизняній музиці, а на мові загалом.

За дотриманням закону «Про телебачення і радіомовлення» слідкує Нацрада з питань телебачення та радіомовлення. Ми зв’язалися по телефону з членом Нацради України, Сергієм Косинським, - кількість порушників стане відома 18 листопада.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank