Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАДАННЯ СУБСИДІЙ. ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 19:05

subsidiy

Для того щоб отримати такий популярний на сьогодні папірець – повідомлення про призначення субсидії, вирушати до управління праці та соціального захисту населення не обов’язково, адже його можна дочекатися вдома. Такий шлях розповсюдження повідомлень обрали у Центрально-Міському районі, щоб уникнути черг.  

У випадку якщо протягом листопада повідомлення  хтось із громадян не отримає, можна звернутися до управління особисто. Відповіді на всі 17 тисяч звернень, говорить Людмила Угринович, на сьогодні роздруковані і їх вже розносять за адресами мешкання субсидіянтів.

У Центрально-Міському районі отримувачами субсидій на сьогодні вже є 15 тисяч мешканців, 18 тисяч звернень опрацьовано, для понад 3 з половиною тисяч претендентів на державну допомогу – призначення субсидії нульове.

У районі понад 41 тисяча домогосподарств, мешканці майже половини з яких вже звернулися за призначенням субсидій. Збільшення контингенту отримувачів очікують у зв’язку з підвищеними тарифами, адже окрім 15 тисяч отримувачів, ще 3 тисячі громадян, говорить Людмила Угринович, вже записалися на прийом за талонною системою. У попередньому році  середній розмір субсидії складав 1190 гривень, у поточному – 1516. Максимальний може становити  понад 5 тисяч гривень, а ось мінімальний подекуди обмежується кількома гривнями. Усе залежить від кількості й зайнятості зареєстрованих у помешканні.

Родин, у яких виховуються троє і більше дітей, у Центрально-Міському районі понад двісті. Призначення субсидії як альтернатива – для користувачів пільгами, адже зараз можна скористатися лише одним видом державної допомоги.

Комбінувати користування двома видами державної допомоги (влітку – пільги, взимку – субсидія), чинним законодавством не забороняється. І такий спосіб, говорить Людмила Угринович, дехто обирає. Але це можливо лише після особистого звернення громадянина. Він має на визначений період відмовитися від одного виду допомоги і написати заяву на отримання іншого.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank