Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ У МІСЬКОМУ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 19:09

tramvay yugok

Криворізька влада готує ще одне непопулярне рішення – підвищення тарифу у міському електротранспорті. 2 гривні 50 копійок. Такою має бути мінімальна вартість проїзду у трамваї, розрахували перевізники. А ми платимо лише гривню 50, і це – нижче собівартості.

Міський електротранспорт у всьому світі є неприбутковим, стверджує керівник комунального “Швидкісного трамваю”. Причиною збитковості пасажирських перевезень називають пільговиків. Гроші за них має компенсувати місто та держава. Але цьогоріч на дотації громадського транспорту з держбюджету не надійшло а ні копійки. А впродовж останніх років транспортники не зводять кредит з дебетом через різке здорожчання електроенергії – основного енергоресурсу для трамваїв.

Ольга Сергіївна працює у трампарку ще з 91-го року. Свою роботу дуже любить і дорожить нею.

У цій професії – здебільшого жінки, чоловіків усе важче втримати на роботі через невелику заробітну плату, особливо фахових ремонтників рухомого складу підприємства. Суттєвий відток робітничих кадрів  стався  саме впродовж 2015-16-го років.  У пошуках кращого життя українці  здебільшого виїжджають за кордон, коментує ситуацію керівник “Швидкісного трамваю”.

Місто не може дозволити собі купувати нові трамваї. Відтак, за технологією глибокого відновлення капітально ремонтує старі. В рамках міської програми розвитку електротранспорту за п’ять років відновили 17 трамваїв. Один з таких модернізованих трамваїв саме під час інтерв’ю заїжджав у депо. І саме на ремонтниках тримається трамвайний парк.

На фоні здорожчання енергоресурсів і запчастин підвищення вартості проїзду – неминуче, це спосіб підтримати економіку підприємства, резюмує Євген Якуненко. І додає: востаннє тариф на проїзд у міському трамваї та швидкісному переглядали ще у травні 2012 року, тариф  у гривню 50 місто і так втримувало чотири роки. Сьогодні вже не може.  

Але перш ніж встановлять новий тариф на проїзд у міських трамваях, обов’язково проведуть публічні слухання, щоб зрештою усе вирішила громада. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank