Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЖЦІ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОБАЧЕННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 19:15

evrobachenya vidbir

Пісня «Нава» у криворізького музичного гурту «Роялькіт» з’явилась  за рекордно короткий час - 1 день. Аранжував та написав слова лідер гурту Роман Гаман. З нею музиканти планують виступити на Національному конкурсному відборі до «Євробачення-2017», який проходитиме в Києві у лютому. А вже у травні на пісенний конкурс з’їдуться учасники з різних країн. Взяти участь у онлайн-конкурсі порадила найрідніша людина - мама.

Роман займається музикою зі школи. Два роки тому він зібрав колектив гурту «Роялькіт», який грає у стилі експериментального фолк-року. Спочатку існував студійний проект, який вилився у три  альбоми, а потім гурт перейшов у формат Life-виконання, тобто наживо. 

Незвична назва пісні «Нава» походить із старослов’яннської міфології, означає потойбічний світ

Формат музики виконавців, які пройдуть до прямих ефірів, не визначений. Тому свої шанси  гурт оцінює на рівні з усіма.

Подали свої заявки до онлайн-голосування нацвідбору Євробачення й 2 криворожанки - Ксенія Попова та Олена Приймак. Остання співпрацювала з гуртом «Роялькіт»

Віддати свій голос можна один раз на день за будь-якого учасника з-поміж заявлених на сайтах телеканалів Національної телекомпанії України та СТБ. На останньому нещодавно довелось обнулити голосування, так як була спроба хакерів зламати сайт та «накрутити» глядацькі «лайки». У результаті у Оксани Попової з піснею «Let it fall» 1874 голосів,  в Олени Приймак з піснею «За край» - 1035, а й гурту «Рояль кіт» - 565 глядацьких «лайків». Очолюють список лідерів, які набрали понад 10 тисяч голосів, виконавець КUZNETSOV та син Таїсії Повалій - Денис Повалій.

Нагадаю, у попередньому відборі участь можна брати у два способи: направити заявку для онлайн-голосування або прийти на місце проведення відбору в одному з шести міст України Запоріжжі, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та Києві. Але той співак або музичний гурт, який набере найбільшу кількість лайків, автоматично потрапить у фінал. Не баріться, підтримайте наших.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank