Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАГОРОДЖЕННЯ СТУДЕНТІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 19:34

student

З нагоди свята міський голова Юрій Вілкул запросив  до мерії ініціативних, активних студентів, тих, які добре навчаються та небайдужі у розвитку молодіжного руху та міста. Вступним словом очільник міста відкрив урочистий прийом

З понад 30 тисяч криворізьких студентів, найактивніших визначили їх здобутки в науці, громадянській діяльності та  ініціативності. Грамотами міськвиконкому нагородили більше 20-ти студентів, а близько 30 отримали іменні стипендії Олександра Поля та Григорія Гутовського.

У рамках міського програми «Нова генерація» визначено переможців конкурсу «Студентський побут своїми руками» серед вищих навчальних закладів – це Криворізький медичний коледж та Політехнічний коледж криворізького національного університету. А у номінації за кращу агітбригаду для дітей, які влітку відпочивали в закладах оздоровлення та відпочинку переміг Автотранспортний коледж Криворізького національного університету. У міському конкурсі «Бізнес-план» серед переможців і випускники вишу. Для Ірини Бурлаченко та Дарини Кононенко нагорода стала несподіванкою, адже дівчата цього року закінчили навчання.

Завершили зустріч загальним фото на пам'ять. З 2016 по 2020й роки в рамках програми «Нова генерація» передбачено фінансування нових іменних стипендій.  Щорічно 10 найкращих студентів металургійного профілю отримають стипендії ім.  Вадима Гурова по 3 тисячі грн 10 молодих науковців отримають стипендію ім.  Володимира Бизова – по 5 тисяч грн.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank