Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБШУК У МІСЬКВИКОНКОМІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 19:41

gorispolkom

17-го листопада, співробітники Дніпропетровської податкової міліції у супроводі  СБУ зранку увійшли у будівлю, щоб провести санкціонований обшук.

Зранку слідчі Дніпропетровської податкової міліції у супроводі  СБУ увійшли до будівлі, слідчі дії  проводять на поверсі управління будівництва та житлово-комунального господарства. Обшуки ведуться на підставі ухвали  Жовтневого суду Дніпра. У чому підозрюють міських чиновників та хто є головними фігурантами справи, не розголошують. Таємниця слідства.

Обшуки відбуваються на підставі рішення Жовтневого суду Дніпра. Що саме перевіряють обласні слідчі, пояснив заступник мера Олександр Катриченко.

Усі співробітники управління будівництва та житлово-комунального господарства  під час слідчих дій  знаходились у коридорах. Водночас у будівлі у штатному режимі чергує Муніципальна гвардія.

Як стало відомо, мова йде про проведені криворізькими чиновниками тендери,  у яких можуть бути використані корупційні схеми. Як написала на своїй сторінці у “Фейсбук” в.о. начальника в  Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук, обшуки проводяться в межах кримінального провадження, порушеного в жовтні цього року.

“Підставою провадження стало детальне вивчення дійсної ситуації, яка має місце під час проведення тендерів, та яка, на думку органу досудового розслідування, має всі ознаки розкрадання бюджетних коштів шляхом суттєвого завищення вартості придбаних послуг з подальшим незаконним виведенням готівки на кінцевого вигодонабувача”. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank