Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШОТОКАН КАРАТЕ. ВІДБІР НА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 18 листопада 2016, 19:10

karate vidbir

Днями у Києві завершився відбірковий чемпіонат України з шотокан карате, у якому взяли участь і спортсмени Криворізької федерації.

 

Позмагатись за право представляти нашу країну на Чемпіонаті Європі до Києва приїхали більше 400-сот представників найсильніших федерацій України. Кривий Ріг та область представляли вихованці Криворізької федерації шотокан-карате. Вони привезли додому золоті та срібні медалі у різних категоріях.

Пліч-о-пліч з юними самураями виступали й досвідчені майстри цього бойового мистецтва. Не дивлячись на те, що тренування спортсменів та інструкторів відрізняються своєю інтенсивністю, тренери Криворізької федерації шотокан-карате достойно виступили на змаганнях та впевнено перемогли своїх суперників.

За результатами всеукраїнських змагань, представники збірної області та Криворізької федерації шотокан-карате ввійшли до складу збірної України, яка у травні 2017 року виступатиме на Чемпіонаті Європи в Чехії. Спортсмени розповіли, що тренування починають вже зараз, аби отримати найвищі результати, що дасть право виступати у складі національної збірної на наступних Олімпійських іграх.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank