Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕМЄРА. ТЕАТР Т.ШЕВЧЕНКА. ЮВІЛЕЙ М.МЕЛЬНИКОВА. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 21 листопада 2016, 19:18

Teatr otk_sez

«Чи не пришити нам стареньку?» Таким питанням практично протягом двох дій п’єси  переймаються троє охочих до легкої наживи. Лірична комедія, в якій порушуються теми добра і зла, зради й кохання.

Старенька місіс Кронкі, навколо якої розгортаються всі події, постійно перебуває у небезпеці внаслідок підступної змови неочікуваних гостей. Але наївність та безпосередність головної героїні обумовлює безліч ситуацій, які змушують глядача посміхатися, а подекуди й замислюватися.

Виставою «Чи не пришити нам стареньку?» Михайло Мельников підсумував перше тридцятиріччя своєї творчої діяльності в театрі імені Тараса Шевченка. За цей час режисер поставив більше 20 дитячих вистав та 7 – для дорослої аудиторії. Серед найпопулярніших – «Тартюф», «Поріг»,«Нічого собі квартирка», «Король Лір», «Дуже проста історія» та інші.

Михайло Мельников пишається усіма своїми виставами без винятку. Професійний рівень їх втілення на сцені високо оцінюють колеги режисера.
Про  повагу та симпатію  до талановитого режисера цього дня щиро  говорять колеги. А ось про глядацьку прихильність свідчить повний аншлаг у залі. Усі квитки було розкуплено за годину до початку прем’єри.

Наступного разу побачити виставу «Чи не пришити нам стареньку»  можна буде у грудні – 3-го та 11-го. У Михайла Мельникова ще багато  творчих планів і ця прем’єра – лише чергова з підведених рисок, зізнається режисер. Про наступні задуми заздалегідь говорити не хоче, аби не зурочити. Але ж, якщо митець пообіцяв – глядачам залишається найменше - дочекатися.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити