Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТАРИФИ НА ТЕПЛО. РОЗРАХУНКИ. ПОРІВНЯННЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 19:04

batareya beby

Тарифи на тепло у Дніпрі та  Кривому Розі – одні  з найвищих в Україні. Менше, ніж у цих двох містах, платять мешканці Запоріжжя, Одеси, Миколаєва, Чернівців і навіть в Київській області. Зокрема, у Кривому Розі за 1 спожиту гігокалорію тепла жителі багатоповерхівок сплачують 1150,58 грн, якщо послугу надає “Криворізька теплоцентраль”, та    1129,42 якщо послугу надає “Криворізька тепломережа”. 

Щоб побачити загальну картину тарифів на тепло в Україні, можна зайти на сайт НКР Нацкомісії з державного регулювання у сфері енергетики), там оприлюднені  затверджені ціни для 170-ти постачальників тепла. Це більшість, але не всі, які обслуговують українців.

“Тепловики” встановлюють тарифи на місцях відповідно до Законів України "Про теплопостачання", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формуваннґ тарифів на житлово-комунальні послуги", з урахуванням постанов НКРЕ від 24.03.2016р. №377 "Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво,транспортування та постачання,послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води".

Загалом картина така: тариф на опалення коливається від  920 гривень 43 копійок до 1338 гривень 46  копійок у розрахунку 1 гігокалорію тепла.

Головна складова тарифу – паливо, підприємство визначає вартість гігакалорії, саме виходячи з витрат енергоносіїв. Тарифи регламентує місцева влада, виходячи з  тих розрахунків, які надає підприємство, хоча саме влада зазвичай посилається на регулятора.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank