Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 19:19

restoratori

На перший погляд зовні непримітний навчальний заклад на Гетьманській, 78, але всередині – вишуканий інтер’єр та смачна їжа, привітність  студентів та цікаві ідеї. Криворізький центр профосвіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного бізнесу провів для школярів День відкритих дверей.

За 56 років діяльності навчальний заклад випустив понад 15000 фахівців. За угодою про співпрацю з Державним комерційним технікумом, випускники Центру мають змогу підвищувати свою кваліфікацію за скороченим курсом та без здачі ЗНО. Минулого року більш ніж 85% випускників працевлаштувались. Центр професійної освіти готує за такими  спеціальностями як кухар, кондитер, офіціант, бармен, адміністратор, майстер ресторанного обслуговування, продавець, касир, оператор комп’ютерного набору, агентів у сферах постачання та туризму. Ці та інші робітничі професії, запевняють у Міському центрі зайнятості, затребувані на ринку праці на 64%.

Відвідувачів начального закладу зустріли гостинно, продемонструвавши навички та уміння, які студенти здобувають у Центрі. А ще гостей пригощали власноруч виготовленими смаколиками та розповідали про кожну з професій. Групи старшокласників загальноосвітніх шкіл вже оцінили переваги професійної освіти та визначились з майбутньою професією.

Одинадцятикласниці Ганна та Єлизавета запропонованими професіями зацікавились, але вже націлились вступати до університету.

Безкоштовне навчання та житло у гуртожитку – беззаперечні переваги вибору саме Центру прорфосвіти, а ще це шанс здійснити заповітну мрію.

Учні центру беруть участь в олімпіадах, конкурсах фахової майстерності. Цього року на Міжнародному конкурсі кондитерів «BESTCookFest-2016» студентки 2-го курсу спеціальності повар-кондитер  Євгенія Ободовська та Аліна Чернякова здобули першість, представивши на розгляд журі нові вироби: торт «Щаслива родина» та Медово-імбірний пряник «Найяскравіша зірка Всесвіту».

День відкритих дверей - не просто подія, а справжнє свято. Для гостей студенти підготували концерт, на якому демонстрували власні таланти, та показ спецодягу для кожної з професій, аби вже з першого вересня родина Криворізького центру профосвіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного бізнесу поповнилась новими студентами.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank