Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІДКРИТИЙ БЮДЖЕТ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 19:20

gorispolkom

До кінця листопада криворізький веб-портал  “Відкритий бюджет” запрацює у новому форматі: міська влада відкриє ще більше інформації по кожній бюджетній установі чи підприємству.  Подібні електронні інструменти прозорості влади працюють у багатьох містах України, але у Коаліції громадських організацій констатують:  криворізький проект “Відкритого бюджету”  –  унікальний для України. На відміну від інших українських міст,  наш веб-портал  має найбільш широку і об’ємну структуру.

Городяни можуть самостійно зайти на відкритий портал та дізнатися, як формуються міський, районні  бюджети, скільки коштів заробляє місто та куди витрачає їх. Тут можна ознайомитись з доходами бюджету за кожним джерелом його наповнення, з витратами по головним розпорядникам бюджетних коштів.

Другий етап проекту – розширення інформації, вона буде більш деталізована по кожній бюджетній установі,  включаючи школи та дитячі садки, окремо будуть внесені районні бюджети. Форма подачі інформації – прозора, доступна і зрозуміла: бюджетні гроші – замовник послуг – виконавець.

“Аналізуючи діючу зараз модель проекту “Відкритий бюджет”  , в першу чергу, необхідно підкреслити простоту і доступність подачі представленої інформації. Враховуючи ті обсяги і показники, які закладаються на другому етапі, можна з упевненістю говорити про абсолютну відкритість влади міста”, зазначив Голова Коаліції громадських організацій Денис Гречко.

В рамках презентації другого етапу проекту “Відкритий бюджет” , що відбудеться наприкінці листопада, буде представлена інформація, як місто використало бюджет за 9 місяців. Дані за рік можна буде побачити в кінці січня 2017 року. Інформація на веб-портал  “Відкритий бюджет” оновлюватиметься щоквартально, після здачі казначейського звіту.

Веб-портал “Відкритий бюджет” функціонує у тестовому режимі. Його можна знайти на платформі Криворізького ресурсного центру, а також на офіційному сайті Криворізького виконкому в розділі  “Відкритий бюджет”   за цим посиланням:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank