Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕГРАЦІЯ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ» (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 19:31

konf integr

У Кривому Розі проживає понад 80 дітей, які потребують особливих умов для повноцінного життя. У першу чергу це – корекційно-психологічна та медична допомога не тільки для самої дитини, але й для її близького оточення.

Як зазначають організатори прес-конференції, одне з найголовніших завдань проекту – спільно з органами місцевого самоврядування створити ефективну модель соціальних послуг для сімей, які виховують дітей з обмеженими можливостями, та проживають не лише у Кривому Розі, але й Криворізькому районі. Жителям сільської місцевості зазвичай складно приїхати до міста та отримати кваліфіковану допомогу, тож, за задумом розробників проекту, у селах мають з’явитися психологи та соцпрацівники. Також благодійники розраховують на фінансову допомогу з бюджету міста та району. 

Створення подібного проекту стало можливим після того, як «Мережа» отримала грант у розмірі 412-ти тисяч гривень. Підтримку у реалізації проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» надає Європейський Союз, Український центр політичних досліджень та  Спілка Робітничих Самаритян Грузії.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank