Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 30 листопада 2016, 19:37

proforientacia

Профорієнтація школярів розпочинається вже із старших класів – це час, коли учень задумується про майбутню професію та оцінює свої здібності і можливості. У стінах Криворізької педагогічної гімназії зібралися понад півсотні старшокласників із усіх загальноосвітніх навчальних закладів Кривого Рогу, аби ознайомитися з особливими професіями: психолога, соціального педагога та працівника.

Криворізький державний педагогічний університет, єдиний у місті навчальний заклад, який готує ці спеціальності. Аби почути запитання майбутніх абітурієнтів, на брифінг прийшли декан психолого-педагогічного факультету та завідувачі кафедр.

За освітньою програмою школярів орієнтують, яку професію обрати. Разом з психологами учні виконують різні тренінги та тести. Кожна спеціальність потребує від людини не лише фахових знань, а й особистісних якостей.

Подібна практика зустрічей школярів з викладачами вузів приносить неабияку користь, бо старшокласники мають більше шансів визначають з вибором майбутньої професії.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank