Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЛІМІТИ НА ГАЗ. КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 19:07

gaz

Дотримання графіків погашення заборгованості. Це головна умова НАК «Нафтогазу України»  до теплогенеруючих підприємств. Опалювальний сезон триває півтора місяці і для його безперешкодного продовження ДП «Криворізька теплоцентраль» і КП «Криворіжтепломережа», згідно складеного графіку, вцілому мають сплатити 48 мільйонів гривень. Проте, тепловики - на сьогодні єдина категорія підприємств, що надають комунальні послуги, на які впроваджено систему рахунків зі спеціальним режимом використання, і на ті гроші, що в них залишаються, зробити багатомільйонні розрахунки не можливо.

Наприклад, зі 100 мільйонів гривень, теоретично, при стовідсотковій проплаті споживачів для підприємства може залишитися лише 5 мільйонів гривень, пояснює Олександр Катриченко. З цих коштів кожному з  теплогенеруючих підприємств, треба  виплатити 10-11 мільйонів заробітної плати, податки – 4-5 мільйонів, електроенергія – 10 мільйонів на місяць в опалювальний сезон. Тому й виникає питання: де брати гроші?

Ще один нюанс – зручний для споживача, але вкрай не бажаний для теплогенеруючих підприємств – розподіл оплати частинами на рік. Зважаючи, що найбільшим боржником у структурі споживачів теплогенеруючих підприємств, є населення, єдиним способом зібрати необхідні на сьогодні 48 мільйонів гривень, говорить Олександр Катриченко, є авансові платежі бюджетної сфери, промислових підприємств та, звичайно ж, розрахунки населення.

320 мільйонів складає на сьогодні заборгованість населення за спожите тепло. При чому, якщо у попередніх періодах рівень розрахунків становив 80-90%, то за жовтень – він ледве сягнув 70.

У питанні де брати гроші – тепловики не одинокі. Воно виникає, напевно, і в мешканців, коли вони бачать свої платіжки.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank