Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1-ГО ГРУДНЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 19:10

pensiyniy fond

Відповідно до мінімального розміру пенсії, який з 1-го грудня збільшено на 117 гривень, відбувся перерахунок пенсійних виплат окремим категоріям: шахтарям, учасникам бойових дій, інвалідам Другої світової війни та інвалідам-чорнобильцям, також перераховано виплати по інвалідності та у разі втрати годувальника. Всі розміри надбавок і підвищень, які проводяться згідно з основним розміром пенсії, також обчислено у зв’язку зі зміною мінімального.

Зміни торкнулися декого з працюючих пенсіонерів. Утримання 15%-вого податку з пенсії меншої за 1850 гривень не проводиться. До 1 грудня гранична сума становила 1611 гривень. Оподаткованими, говорить Валентина Гудзенко, залишилися великі пенсії, розмір яких сягає 10 тисяч 740 гривень. Між тим, на окремі види пенсійних виплат та надбавок перерахунок у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму не розповсюджується.

Зміни, обумовлені збільшення прожиткового мінімуму, проведено по майже 55 тисячах  особових рахунків. На обліку в Криворізькому Центральному об’єднаному управлінні – на сьогодні близько 68 тисяч громадян. Середній розмір підвищення склав 68 гривень. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank