Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛЬ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 19:13

karate

Вміння  захистити  себе і перемога над  супротивником  є чи не  головна  мета  всіх  бойових мистецтв. І хоча у кожного з  видів єдиноборств є своя    система  тренувань і  традицій,   деякі бойові мистецтва  пов'язані з духовними або релігійними віруваннями і філософіями, інші -  мають свій власний духовний кодекс честі. Найважливішим для спортсменів  є  отримання    знань і вмінь, продемонструвати які  учасники заходу  змогли   на сцені палацу  культури «Мистецький».

Кожен з виступів учасників фестивалю  доводив унікальність того чи іншого стилю бойових мистецтв. А поєдинки на татамі демонстрували   систему тренувань спортсменів  Кривого Рогу, Дніпра і Луцька, результат  роботи  тренерів – наставників з  вихованцями.   Присутні у залі глядачі оплесками  оцінювали виступи ровесників  і  старання спортсменів, які  прагнули  досконало виконати ті чи інші прийоми у поєдинках з суперником.  Виступи тренерів - наставників показали  дітям та підліткам рівень майстерності, якої можна досягти, займаючись довгі роки тим чи іншим видом спорту.   

Разом зі спортивними  виступами  учасники фестивалю демонстрували і інші здібності,  вміння співати і танцювати. Тим самим доводячи, що талановиті діти талановиті в усьому. Колорит спортивного свята доповнювали танцювальні  студії міста.

Об’єднавши  на одному майданчику найрізноманітніші види єдиноборств, учасники  фестивалю довели  багатогранність бойових мистецтв і закликали  криворізьких школярів  займатися спортом  і вести здоровий спосіб життя.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank