Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «СРІБНИЙ ПЕГАС» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 02 грудня 2016, 19:37

books

Ідея спробувати власні сили у написанні віршів та прози  прийшлась до вподоби  усім учасникам  літературного конкурсу «Срібний пегас». Адже  розкриваючи вільну тему, вони змогли передати власні погляди на життя і те, що їх найбільше хвилює.  Ініціаторами конкурсу  стали бібліотека  – філіал  для дорослих №10, поети та прозаїки  альманаху «Саксагань», міський палац  дитячо-юнацької творчості «Горицвіт".

Учасниками  конкурсу стали   учні  сьомих-одинадцятих  класів шкіл  і вихованці творчих гуртків позашкілля,  а також педагоги   навчальних закладів з власними творами для дітей.  Небайдужі до проблем історії рідного міста та сучасності, вони представили на розсуд журі різноманітні теми.  

Під час другого етапу конкурсу у номінації «Проза»  учасники  читали уривки написаних робіт, оцінювали  і порівнювали власні твори  з  роботами  інших конкурсантів, отримували поради щодо майбутньої літературної творчості.  Членами  журі  було  оголошено переможців.

Як зазначили організатори конкурсу, твори  переможців будуть надруковані у ювілейному  сотому  номері  літературно-художнього та публіцистичного альманаху «Саксагань» . 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank