Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІДТРИМКА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Неділя, 04 грудня 2016, 19:40

invalidi pidtr

Вони демонструють не лише фізичну силу, а й внутрішні резерви організму, намагаючись довести всьому світові, що можуть жити повноцінно й насичено. Належні умови життя та повноцінна самореалізація у суспільстві – повсякденна потреба людей, які мають інвалідність і Міжнародний день інвалідів – лише черговий привід звернути особливу увагу на їх особливі потреби. У Кривому Розі понад 20 років діє міська спілка, у складі якої близько трьох тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями.

На сьогодні, говорить головний спеціаліст управління праці та соцзахисту населення міськвиконкому Яся Смірнова, у Кривому Розі затримок з виплатою державної соціальної допомоги немає. Для підтримки людей з інвалідністю, на місцевому рівні також діє ряд програм, спрямованих на соціальний захист окремих категорій мешканців міста. Перелік послуг, що надаються, постійно розширюється.

Відповідно до Плану стратегічного розвитку міста до 2025 року, говорить Яся Смірнова, є намір розширити можливості послуги «соціальне таксі» - додати ще одну одиницю автотранспорту. А також планують попрацювати над створенням соціального готелю при Будинку нічного перебування. Забезпечення матеріальних потреб, безперечно, позитивно впливає на покращення якості життя людей з інвалідністю. Проте, вони найважливішою називають необхідність натхненного спілкування, яке при слабкості фізичній дає міцну силу духу.

Впоратися з власною невпевненістю допомагають реальні приклади особистих досягнень людей з подібними проблемами.

У цих, особливих своїм позитивом та силою духу людей є чому повчитися тим, хто, навіть маючи повноцінний фізичний стан, «опускає руки» і перестає цінувати життя. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank