Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ. 17 ОТБР. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 грудня 2016, 19:19

zsu

До складу Збройних Сил України входять сухопутні, військово-морські, повітряні сили та чимало воєнізованих формувань. І хоч у кожного з них є своїй день, 6 грудня усі українські військовослужбовці відзначають свято, яке об’єднало усі підрозділи – День Збройних Сил України. З нагоди професійного свята привітання приймали і криворізькі танкісти. У Будинку офіцерів, що на Макулані, для них відбувся урочистий концерт. Привітати наших військових прийшли представники міського та Центрально-Міського виконкомів, друзі, родичі та священнослужителі.

Військовослужбовців 17 Окремої Криворізької танкової бригади нагородили грамотами та нагрудними знаками міської ради та Центрально-Міської районної ради, а також церковними відзнаками. До привітань долучилися й ветерани військової справи.

 «Слава Україні! Героям слава!». Сьогодні ці слова здобули нового значення не тільки для пересічних громадян, а й для тих, хто у зоні АТО відстоює територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Про них, українських військових, вже ходять легенди, їх називають «кіборгами», «воїнами з крові та металу» та порівнюють із янголами-охоронцями. У цей день у зоні АТО для військовослужбовців також проводять урочисті заходи, аби ще раз нагадати – їх пам’ятають та поважають.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank