Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 грудня 2016, 19:24

misceve somovryad

Міські урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування розпочато з вітань та вручень високих нагород обласного та міського рівнів. За ініціативність, сумлінну працю та зразкове виконання посадових обов'язків грамоти Дніпропетровської облради отримали: Олена Гаркуша, Ірина Гринь, Олександра Єна, Людмила Коваленко, Любов Колісник, Сергій Когут, Олександр Політаєв, Сергій Носик, Ігор Ратінов, Ірина Савінова, Василь Чумак та Геннадій Шаповалов.

Численними цього дня були і нагородження нагрудними знаками «За заслуги перед містом». Зокрема, І ступеня вручено депутату міськради Анатолію Рогачову, ІІ ступеня – депутату Центрально-Міської райради Валерію Катькіну та заступнику голови Саксаганської райради Світлані Скляр. Присутніх з професійним святом привітав міський голова Юрій Вілкул.

До самоврядовців з вітальним словом звернувся архієпископ Криворізько-Нікопольської єпархії Владика Єфрем, а також вручив численні церковні нагороди. Зокрема найвищі  - медалі святих священномучеників Онуфрія і Порфирія І ступеня цього дня отримали секретар міськради Сергій Маляренко, заступник міського голови Валентина Бєрлін, депутат міськради Віктор Артюр та депутат обласної ради Костянтин Федін.  

У переддень професійного свята самоврядовці бажали колегам успіхів у роботі та вдалого вирішення нагальних питань. Ми поцікавилися у криворіжців, яку вони(!) дають оцінку роботі працівників органів місцевого самоврядування і чого саме їм бажають для максимально продуктивної роботи на благо громади.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank