Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІДКРИТТЯ ОФІСУ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ. ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 грудня 2016, 19:27

centr reestr

Центрально-міський район, вулиця Староярмаркова, 4. 6-го грудня  тут офіційно відкрився вже третій у місті Офіс для надання послуг з реєстрації місця проживання.  Відтепер тут можна отримати довідку про зняття з реєстрації, зареєструвати  перше місце проживання новонародженої дитини або зробити фото для документу. Усе – за принципами “єдиного офісу” і “відкритого простору”. Для людей і без бюрократичної тяганини.

Андрій – один з перших відвідувачів Офісу, прийшов, щоб отримати довідку, необхідну для оформлення субсидії. Каже, приємно здивований організацією роботи Офісу, усе зрозуміло і не треба бігати різними кабінетами. Про те, що сьогодні – день відкриття нового офісу, навіть не здогадувався.

Це приміщення капітально відремонтували за 3 місяці, фірму-виконавця робіт обирали на конкурсних умовах, закупили необхідну техніку та меблі. Результат – світлий, комфортний сучасний офіс, у якому зручно і адміністраторам, і відвідувачам. Серед додаткових зручностей – пандуси для людей з обмеженими можливостями, дитячий куточок і навіть кімната гігієни.

У Кривому Розі продовжується реформа  системи адміністративних послуг.  Її мета – максимально передати повноваження з надання  послуг на місця, а сервіс послуг зробити простим, прозорим і доступним для містян.

Вивчаючи питання затребуваності адміністративних послуг, влада Кривого Рогу  поставила задачу створити у кожному районі офіси для реєстрації місць проживання.

Робота таких офісів уніфікована, тут запроваджено такі ж стандарти, як у Муніципальному центрі з надання адміністративних послуг. У офісі працюють фахові адміністратори, є спецобладнання для роботи з цифровими паспортами, архів, а задля безпеки приміщення обладнане камерами відеоспостереження.

Інформаційно до відома інтернет-користувачів у офісі нагадали: також можна скористатися послугою онлайн-черги для оформлення необхідних документів, а до офісу прийти вже безпосередньо за їх отриманням.  Електронна черга дозволить зробити процес прийому громадян у підрозділах більш прозорим та зручним, а також вдосконалити організацію роботи офісів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank