Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСАМИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 грудня 2016, 19:12

kotelnya

Із шести котелень Теплоцентралі три на сьогодні працюють на так званому технологічному мінімумі через знижений тиск газу. І хоча параметри теплоносія, говорять на підприємстві, витримуються, через загрозу припинення подачі газу перебої у роботі основного та допоміжного обладнання можуть розпочатися будь-якої миті. Адже якщо по лімітах блакитного палива до десятого грудня ще є кілька днів, то попередження від ДТЕК «Дніпрообленерго» про відключення електропостачання актуальні вже сьогодні.

Вимушені відключення в опалювальний період, говорить начальник котельні № 4 Вадим Верещака, вкрай небажані через велике навантаження на без того зношене обладнання. Навіть понижений тиск газу призводить до нестабільної його роботи, не кажучи вже про повне припинення подачі енергоресурсу.

Головний камінь спіткання у цій ситуації, говорять представники Теплоцентралі, - заборгованість населення за спожиті послуги, яка наразі становить 220 мільйонів гривень. І це на сьогодні не єдиний клопіт для підприємства. В Інтернет-мережі з’явилася інформація про те, що Прокуратурою Дніпропетровської області проводиться досудове розслідування  у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом привласнення коштів та зловживання службовим становищем посадових осіб державного підприємства «Криворізька теплоцентраль». Начебто в результаті необґрунтованого завищення тарифів протягом 2013-2016 років споживачі надлишково сплатили підприємству понад 11 з половиною мільйонів гривень. Досудове розслідування триває.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank