Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОФІЛЬНА ОСВІТА. СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ. КСШ №70. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 грудня 2016, 19:16

seminar osvita

Одна з головних задач, яку ставили перед собою організатори майстер-класу для вчителів,  – підвищити рівень методичної, науково-теоретичної та дидактичної підготовки педагогів до профільної школи та переходу старшої школи на нові Державні стандарти повної загальної середньої освіти на 2014-2018 роки. 

У практичній частині семінару присутні вчителі та викладачі економічного факультету КНУ обговорили нові методи допрофільної підготовки, які допоможуть учням старших класів обрати профільні напрямки майбутнього навчання. Як розповіла вчитель молодших класів КСШ №70 Ольга Коваленко, на своїх уроках найчастіше застосовує метод кейсів, тобто, діти самостійно аналізують ситуації ділового життя та вирішують проблеми, з якими рано чи пізно зіткнуться у дорослому житті.

Як зазначають освітяни, така інноваційна діяльність, перш за все, спрямована на особистісний розвиток учня. Профільне навчання у школах Кривого Рогу з 1-го класу дозволить підростаючому поколінню засвоїти певні цінності та самореалізуватися  у суспільстві.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank