Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
80 РОКІВ ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОМУ РАЙОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 19:03

centr 80

Вісім десятиліть, або 20 років до століття. Це багато чи мало? У кожного району є своя історія,  минуле і сьогодення.  Для всіх, хто завітав у свято ювілею до Криворізького академічного  театру драми і музичної комедії імені Шевченка  ця подія є особливою. Ще задовго до початку свята у фойє театру збираються  мешканці району  і запрошені гості. Класична музика звучить у виконанні  струнного квартету Криворізького обласного  музичного коледжу.  Криворізькі художники представляють виставку  картин із   зображенням будівель  і природної краси Центрально-Міського району.

Становлення Центрально-Міського району – це ціла книга життя, яку представили на сцені  учасники  ювілейної програми. Починаючи з відео прологу і  появи перед глядачами  козака Рога та славних предків -  криворіжців при сутні у залі гості стежили за демонстрацією  історичних подій, що відбувались в   районі. Представники влади  міста і депутати щиро привітали  зі святом його мешканців.

Успіхи і досягнення району - це, звичайно, результат роботи  багатьох поколінь. Кожне з них  залишило  в історії  району свій неповторний слід. Сьогодні серед його мешканців  є  герої Другої Світової війни  і  соціалістичної  праці,  патріоти, що віддали своє життя і продовжують захищати  незалежність України. Завдяки наполегливій праці інтелігенції та представників робочих професій відбувається розвиток району. Найкращих з них було нагороджено керівництвом району і міста.

Художні колективи  демонстрували власну творчість, а виступи юних вокалістів і танцівників доводили талановитість підростаючого покоління.

Вісімдесятилітній ювілей – це можливість оцінити досягнуте, а також пам’ять про героїв і вшанування  особистостей, що прославили і розбудовують  його майбутнє. Сьогодні  Центрально-Міський район живе, розвивається і будує плани на майбутнє. І саме так  мандрує до сторіччя. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank