Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІНТЕРНАТ №9. БРИФІНГ З ПРАВ ДІТЕЙ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 19:12

prava ditey

Проведення профілактичних заходів у рамках тижня права для правоохоронців стало доброю традицією. Цього разу працівники поліції у справах дітей зустрілись з учнями Криворізького інтернату №9 та у якості суддів оцінювали, наскільки підлітки знають свої права.

Правова гра-брифінг «Територія права» викликала велику активність з боку учасників – кожна з команд, намагалася першою дати відповідь на запитання поліцейських та заробити більшу кількість балів. Саме у цьому закладі виховуються діти, які найбільше схильні до правопорушень, тож, подібні заходи дозволяють розповісти підліткам про їх права та обов’язки та навчити поважати закон.

За словами вихованців закладу, вчителі та поліцейські систематично проводять такі виховні години. Результати навчання – у відповідях школярів.  

Впродовж тижня поліцейські проводять подібні правові заходи. Це дозволяє їм ближче познайомитись з дітьми та навчити їх бути законослухняними. Саме таку мету мала зустріч у дитячому інтернаті №9. У грі не було переможців та переможених – усі учасники отримали нові знання, позитивні емоції та солодкі призи. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank