Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ. ПЕТИЦІЇ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 19:59

sobranie sesija

Пленарне засідання позачергової сесії міськради проходило у незвичний спосіб – депутати отримали іменні аркуші і голосували письмово. Організаційні зміни внесено через проведення ремонтних робіт у сесійній залі, тож засідання цього разу було проведено у залі засідань виконкому. Щодо порядку денного, на розгляд вносилися три питання. Перше – «Про розгляд електронної петиції «Автономне опалення». Йдеться про можливість відмови мешканців багатоповерхівок  від централізованого теплопостачання та установку автономної системи опалення  квартир.

Виконуюча обов’язки начальника управління благоустрою та житлової політики Марина Гринько посилалася на обмежені повноваження органів місцевого самоврядування, які зобов’язані діяти винятково на підставі та у спосіб, передбачений Законом України.

Зі свого боку представники теплогенеруючих підприємств обґрунтували свою незацікавленість в тотальному переході їх споживачів на автономне опалення. Мовляв, це, передусім суттєво збільшує втрати.

За петицію «Автономне опалення» проголосували лише 15 депутатів із 50-ти присутніх, відповідно її - відхилено. Натомість депутати підтримали звернення до Кабміну щодо розробки порядку встановлення автономного опалення.

Учасники пленарного засідання детально обговорили й наступні 2 петиції, які стосувалися пільгового проїзду школярів у громадському транспорті міста та заборони підвищення вартості проїзду для пасажирів у тому ж таки транспорті.

У 2016-му році деякі міста України переглянули вартість проїзду в громадському транспорті у бік підвищення. Серед таких – і Кривий Ріг.

Щодо рентабельності проїзду за менш низькою ціною перевізники готові були посперечатися – традиційно нарікали на доларову вартість запасних частин, невпинне здорожчання бензину та електроенергії, а також добре відому специфіку протяжності міста. Проте, дехто з депутатів, дослідивши питання глибше, виявив певні невідповідності.

Незважаючи на протиріччя та зауваження, після активного обговорення усі 3 петиції було відхилено, оскільки вони, за результатами голосування, не набрали більшості голосів. Але це, пояснив по завершенні засідання секретар міськради Сергій Маляренко, не означає, що питання, які в них порушені не підтримуються. Проблема в іншому – петиції, на думку секретаря міськради, не правильно були оформлені і це варто врахувати авторам наступних. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank